HAKKIMIZDA

2006 yılında başlayan Diafon Dünyası serüveninin ilk gününden bugününe kadar edindiğimiz misyon; Müşterilerimizin istek ve taleplerineuygun ürünler sunabilmek ve bu ürünlerin arkasında hızlı, dinamik ve müşterinin yanında olan bir anlayışla, sadece satış değil, satış sonrası hizmetlerimizle de destek sunabilmektir.

Bunu başarabilmek için kendimize belirlediğimiz başarı kriterleri şunlardır:

*Müşterilerin bilgilendirilmesi,

*Arıza bildirimleri, Keşif ve montaj bildirimleri ve müşteri şikayetleri şeklinde gelen tüm tüm bildirimlerin tam zamanında sıfır hata ilekarşılanması için gereken hizmetlerin organize edilmesi..

*Müşteri şikayetlerinin değerlendirilmesi ve bu sayede müşterilerden alınan ön bildirimlerin değerlendirilerek gerekli çalışmanın başlatılması ve takibi.

*Tam zamanlı ve hatasız çalışma anlayışını geliştirmek .

*’Nasıl yapamayız’ yerine ‘Nasıl başarırız’ anlayışını hakim kılmak.

*Tüm bunlar çerçevesinde müşteri memnuniyetini artırmak ve sürekli kılmak.

Temel değerleri; insana, çevreye, topluma saygı, emeğe saygılı, duyarlı olmak olan Diafon Dünyası; üretkenlik ve hızlı olma konusunda kendini geliştirmeye ve yetkinleştirmeye devam etmektedir..

Bu değerler doğrultusunda Diafon Dünyası Antalya içerisinde , mevcut arıza ve keşif bildirimlerine gün içerisinde müdehale edebilme refleksini kazanmış ve müşterilerine minimum sorunu yaşatma anlayışını ilke edinmiştir.

Garanti Anlayışımız

Sayın Müşterimiz,

Diafon Dünyası’ndan satın aldığınız tüm ürünler 2 Yıl Diafon Dünyası’nın Garantisi dahilindedir. 2 yıllık garanti süresi içerisinde garanti şartlarını taşıyan ürünlere verilen tüm servis hizmetleri ve yedek parça için hiçbir ücret talep edilmez.

Ürünlerin dışında doğabilecek tesisat arızaları (sistem kurulumu servisimiz tarafınca yapılmamışsa), kapı otomatiği arızaları, sistem harici zil arızaları ürünlerle ilgili olmadığından garanti kapsamı dışında değerlendirilir.

Ürünlerinizin garantili olup olmadığının kararı ibraz edeceğiniz Garanti belgesi, veya Fatura ile belirlenir. Bu belgelerin olmadığı durumlarda ise ürün içerisindeki etiket yardımı ile belirlenir.

Arıza bildirimi yapıldığı andan itibaren Yetkili Teknik Servisimiz’in arızaya müdehale süresi olağan üstü durumlar hariç 24 saattir.

WhatsApp İletişim